×
: 32,1 - 32,2     : 34,9 - 34,9     kayseri kuyumcu : 0 - 0
Garanti ve İade Şartları

       Kayserikuyumcu.com sitemiz üzerinden, yapılan satın alma işlemlerinde müşterilerimiz, mesafeli satış sözleşmesi çerçevesinde, 14 gün içerisinde cayma hakkına sahip bulunmaktadır. İade edilmek istenen ürünü, mesafeli satış sözleşmesi çerçevesinde, yer alan şartlara uygun olması şartı bulunmaktadır.

  

    İade edilmesi düşünülen  faturası, ürünün kendisi,  ambalajı, sertifikasıyla birlikte gelmesi gerekir. İade edilmesi düşünülen ürün, hiçbir hasar olmadan  ve hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Ürünün herhangi  bir yerinde çizik, hasar  veya fiziksel değişikliğe uğramamış olması gerekir ki, iade işlemi ilk kısmı tamamlanmış olsun. Sonrasında ürün, yetkili uzman ekip  tarafından incelenip, iade için işlemler başlayabilsin.

    

    Değerli müşterimiz kendi isteği ile ürün için özel sipariş vermiş ise veya ürün üzerinde özel talepleri olmuş ise ve kişiye özel ürün yapıldığında müşterimizin üründen cayma hakkı bulunmaz. Fatura aslı olmayan ürünlerde,  kdv'si ve bulunuyorsa diğer kanuni yükümlülükleri de iade işlemi uygulanmaz.

      

     Ürünün iadesi Kayserikuyumcu.com’a ulaştığında,  ürün bedeli nakit / havale / eft  de müşterimizin ilgili banka bilgilerine,  kredi kartı kullanılan işlemlerde de ilgili kredi kartına  iade işlemi yapılır.

 

      Satın alınan ürünün değişiminde ise, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki yasaya göre,  iligili fatura tarihinde itibaren ilk 14 gün içinde kullanılmadığı yetkili uzman ekip tarafından onaylandıktan sonra, aynı ürün segmendinden, istediği başka bir ürün ile değiştirme hakkı bulunmaktadır.Satın aldığınız ürün pırlanta ise pırlanda bölümünden, altın ise altın bölümünden başka bir ürün değiştirilebilir.

 

     Yeni alacağınız ürünün fiyatı, iade etmeyi düşündüğünüz üründen daha düşük fiyatta olmamalıdır. Satın aldığınız ürün hediye ise mutlaka değişim işlemi sırasında hediye kartı ile yapılmalıdır. Üründe hiçbir şekilde bir ayıp olmaması halinde üründen cayma durumunda  belirtilen süre çerçevesinde değişim yapılır ama para iadesi yapılmaz.

  

      Kayserikuyumcu.com'dan talep edilen işlem ile ilgili onay almadan, müşterimizin yapacağı iade işlemi talebi yapılamaz ve gönderim işlemi olduğunda teslim alınmada yapılmayacaktır.

 

 

GARANTİ ŞARTLARI

 

Sitemizde yer alan tüm ürünler ömür boyu bakım garantisi altındadır.

Kullanım hataları, kaybolma ve çalınma bu garanti kapsamı dışındadır.

  

www.kayserikuyumcu.com üretimden kaynaklanan hatalarda ücretsiz tamir etme ve değiştirmeyle yükümlüdür.

 

kayseri kuyumcu
kayseri kuyumcu
  0 352 232 34 34
  0 533 966 20 50
  info@kayserikuyumcu.com
  www.kayserikuyumcu.com